Kari és intézeti/tanszéki Erasmus koordinátorok

Kari és intézeti/tanszéki Erasmus koordinátorok

KAR TCS/TANSZÉK Erasmus+ Kari Koordinátor Erasmus+ Tanszéki Koordinátor E-mail címek
ÁJK Állam- és Jogtudományi Kar Dr. Zaccaria Márton Leó   zaccaria.marton@law.unideb.hu
ÁOK Általános Orvostudományi Kar Dr Vereb György   erasmus@med.unideb.hu
BTK Bölcsészettudományi Kar Bozzay Réka    bozzay.reka@arts.unideb.hu
BTK Angol-Amerikai Intézet   Dr. Borus György borus.gyorgy@arts.unideb.hu
BTK Filozófia Intézet   Dr. Kelemen István kelemen.istvan@arts.unideb.hu
BTK Magyar Nyelvtudományi Intézet / Finnugor Tanszék   Juhos Meri juhos.meri@arts.unideb.hu
  Magyar Nyelvészet   dr. Póczos Rita poczos.rita@arts.unideb.hu
BTK Francia Tanszék   Dr. Skutta Franciska skutta.franciska@arts.unideb.hu
BTK Germanisztikai Intézet   Karl Katschthaler  karl.katschthaler@arts.unideb.hu
BTK Germanisztikai Intézet, Néderlandisztika Tanszék   Dr. Pusztai Gábor pusztai.gabor@arts.unideb.hu
BTK Néprajzi Tanszék      
BTK Neveléstudományi Intézet   Novák Ildikó novakildiko@arts.unideb.hu
BTK Olasz Tanszék   Lakó Zsigmond lako.zsigmond@arts.unideb.hu
BTK Politológia Tanszék   Szabó Szilárd szabo.szilard@arts.unideb.hu
BTK Pszichológiai Intézet   Dr. Héjja-Nagy Katalin hejja.nagy.katalin@arts.unideb.hu
BTK Szlavisztika Intézet      
BTK Szociológia Tanszék   Loncsák Noémi loncsak.noemi@arts.unideb.hu
BTK Történelmi Intézet   Prof. Dr. Lévai Csaba levai.csaba@arts.unideb.hu
BTK Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék   Dr. Kálai Sándor kalai.sandor@arts.unideb.hu
FOK Fogorvostudományi Kar Dr. Szalóki Melinda   szaloki.melinda@dental.unideb.hu
GTK Gazdálkodástudományi Kar Dr. Erdey László   erdey.laszlo@econ.unideb.hu
GYFK Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar Dr. Nemes Magdolna   nemesm@ped.unideb.hu
GYTK Gyógyszerésztudományi Kar  Dr. Siposné Dr. Fehér Pálma   feher.palma@pharm.unideb.hu
IK Informatikai Kar Kiss Viktória   kiss.viktoria@inf.unideb.hu
MÉK Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Dr. Sipos Péter   siposp@agr.unideb.hu
MK Műszaki Kar Dr. Tiba Zsolt   tiba@eng.unideb.hu
NK Egészségtudományi Kar Dr. Lukács Balázs   lukacs.balazs@sph.unideb.hu
TTK Természettudományi és Technológiai Kar Dr. Bérczes Attila   berczesa@science.unideb.hu
TTK Biológia Tanszékcsoport   Dr. Oláh Viktor olah.viktor@science.unideb.hu
TTK Fizika Tanszékcsoport   Dr. Csarnovics István csarnovics.istvan@science.unideb.hu
TTK Földtudományi Intézet   Dr.Pénzes János penzes.janos@science.unideb.hu
TTK Kémiai Tanszékcsoport   Dr. Kállay Csilla kallay.csilla@science.unideb.hu
TTK Matematika Intézet   Pinki István pinki@science.unideb.hu
TTK Biotechnológiai Intézet   Molnár Ákos Péter molnar.akos@science.unideb.hu
ZK Zeneművészeti Kar Tóth Ákos   akos.toth@music.unideb.hu
         
 ÁOK ÁOK OLKDA   dr. Pénzes-Daku Krisztina kpenzes@med.unideb.hu
Legutóbbi frissítés: 2023. 09. 12. 11:08